Obchodní podmínky

Internetový e-shop na webových stránkách www.readydoskoly.cz provozuje společnost MIJO Enterprise s.r.o., Tři Vršky 532, Králův Dvůr 267 01, IČ: 09990968, vedená v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, v oddílu C, vložce 345691/MSPH (dále „prodávající“). Prodávající je podnikatelem.

Obchodní podmínky internetového obchodu se řídí platnými a účinnými zákony České republiky. Obchodní podmínky ke kupní smlouvě (= prodávajícím potvrzená objednávka) se vztahuji na veškeré zboží dodávané kupujícím.

1. Objednávka

Objednávku lze provést bez nutnosti registrace.

Proces objednání zboží:

1. Vyberete si výrobek a kliknete na symbol košíku.
  2. Jakmile je vaše zboží připraveno v košíku, můžete zboží objednat dle instrukcí.
  3. Potvrzením objednávky se stává vaše objednávka závaznou. Spolu s odesláním objednávky je potřeba odsouhlasit seznámení se s těmito obchodními podmínkami.
  4. Potvrzení o provedení objednávky Vám bude zasláno na váš e-mail. Součástí potvrzení jsou informace týkající se platby, dopravy, apod.

2. Platba

Kupující si může zvolit z níže uvedených způsobů platby:

a) Bankovní převod. Provedete platbu přímo na náš účet. Jako VS použijete číslo objednávky. Vaše objednávka bude zpracovaná a odeslána až poté, co bude platba uhrazená na náš účet.

b) Platba dobírkou. Peníze za zboží platíte až při převzetí.

c) Comgate platební brána – okamžitá platba.

3. Dodací podmínky a doprava zboží

Zboží skladem odesíláme do pěti dnů od objednání / od úhrady kupní ceny, pokud nebyla sjednána platba dobírkou.
Prodávající nenese odpovědnost za nedodržení sjednané dodací lhůty v případě tzv. vyšší moci (zejména přírodní pohromy, stávky, války, požáry, veřejnoprávní překážky, překážky znemožňující dopravu). Prodávající po pominutí překážky vyšší moci dodá kupujícímu zboží v dodatečné lhůtě 5 pracovních dnů.

Dodání Vámi objednaného zboží zajišťuje pro prodávajícího přepravní společnost, formou balíku, který Vám bude dodán na adresu uvedenou v objednávce. V případě, že Vás pracovník přepravní společnosti nezastihne, bude zásilka uskladněna.

4. Cena

Ceny jsou uvedeny včetně DPH (www.readydoskoly.cz).

Ceny jsou uvedeny bez poplatku za poštovné a balné, které je při objednávání připočítáváno dle volby platby. V některých případech, jako je například objednání většího množství produktu, je možná případná sleva.

5. Vady zboží a reklamace

Prodávající ručí za to, že zboží ve chvíli převzetí nemá žádné vady. Prodávající dále odpovídá za to, že věc odpovídá uvedenému popisu a je vhodná k účelu, pro který ji kupující kupuje.

Reklamaci je možno uplatňovat pouze písemně na adresu místa podnikání prodávajícího, a to zároveň spolu se zasláním reklamovaného zboží.

V reklamaci prosím uveďte datum dodání zboží, číslo objednávky a popis vady. Dále prosím uveďte, zda preferujete výměnu zboží nebo vrácení peněz a vaši kontaktní adresu, včetně tel. kontaktu.

Prodávající má na vyřízení reklamace lhůtu 30 dní od doručení reklamace.

6. Odstoupení od smlouvy

Kupující má právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu do 14 dnů od převzetí plnění. Kupující nemůže odstoupit v případech uvedených v § 1837 občanského zákoníku.

Odstoupení od smlouvy je možné písemnou formou na adresu místa podnikání prodávajícího. Do dopisu prosím uveďte datum dodání zboží, číslo objednávky a popis vady. Dále prosím uveďte, kam Vám máme zaslat peníze zpět. Náklady spojené s vrácením zboží nese kupující.

7. Ochrana osobních dat

Nakládání s osobními údaji se řídí dle platných právních předpisů, tedy zejména nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 (GDPR) a dále zejména zákonem č.  110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů.
Kupující bere na vědomí a souhlasí s tím, že prodávající o něm shromažďuje a zpracovává osobní údaje v nezbytně nutném rozsahu pro potřeby realizace a evidence kupní smlouvy.
Kupující potvrzuje, že byl poučen o svých právech ve smyslu GDPR a dále zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů.

8. Další práva

Kupující nabývá vlastnictví ke zboží zaplacením celé kupní ceny zboží.

9. Kontaktní údaje

MIJO Enterprise s.r.o.