Recenze Centrum nadání

Ready do školy je zpestřením trhu v oblasti předškolní výchovy. Podobně jako autorce samotné, věřím, že i rodičům šikovných předškoláků, stejně tak jako jejich pedagogům publikace přidá nové nápady na jejich rozvíjení. Cením si především neotřelých aktivit, které rozvíjejí rozumové dovednosti v kontextu těch pohybových a sociálních, a tvoří tak harmonický celek pro stimulací předškoláka. Grafické zpracování a přesah do světa technologií je dnes již nutností pro úspěšnou publikaci. Přeji tímto autorce, stejně jako sérii těchto sešitů, hodně úspěchu na trhu.

Centrum nadání s radostí doporučí svým klientům.

PhDr. Jitka Fořtíková, Ph.D.
ředitelka Centra nadání o.p.s.