Webináře

WEBINÁŘ Ready do školy I.

Podtitul

28. 8. 2023 (pondělí), 17:00-18:30hod.

Lektorka

Mgr. Barbora Novotná, autorka Ready do školy

Trvání

Obsah:

• Jak pracovat s publikací Ready do školy.

(Ready do školy jako součást Školního vzdělávacího plánu pro předškolní vzdělávání)

Pro koho webinář doporučujeme:

Webinář je určen pedagogům mateřských škol, rodičům předškolních dětí, studentům předškolního vzdělávání, asistentům pedagoga v mateřských školách a všem se zájmem o předškolní vzdělávání.

Přihlášení:

Přihlášení probíhá formou zaslání kontaktního e-mailu na info@readydoskoly.cz. Napište nám prosím Vaše jméno, tel. kontakt a případně pokud působíte v nějaké vzdělávací instituci (mateřská škola, dětská skupina apod.).

Webinář je zdarma.

WEBINÁŘ Ready do školy II.

Podtitul

2. 10. 2023 (pondělí), 17:00-19:00hod.

Lektorka

Mgr. Barbora Novotná, autorka Ready do školy

Trvání

Obsah:

• Jak pracovat s publikací Ready do školy.
  • Pedagogická diagnostika.
  • Jak rozumět pojmům školní připravenost a zralost.
  • Kritéria školní připravenosti.
  • Příprava na zápis a zápis samotný.
  • Odklad povinné školní docházky.
  • Odpovědi na vaše otázky.

Pro koho webinář doporučujeme:

Přihlášení:

Webinář je zdarma.